Kolejkowo SA

Branża: 

wypoczynek i rekreacja, wystawy tematyczne

CEO: 

Jakub Paczyński

Rok założenia: 

2014

W Kolejkowie stworzyliśmy miniaturowy świat, zabieramy zwiedzających w podróż po znanych miejscach Śląska i Dolnego Śląska, które są na wyciągnięcie ręki. Gwar ulic, jeżdżące samochody, tramwaje, pływające statki, zjawisko dnia i nocy, tysiące figurek ludzi i zwierząt. To wszystko w towarzystwie stukotu pociągów kursujących pomiędzy kolejnymi stacjami.

Zajmujemy się organizacją stałych, biletowanych wystaw tematycznych. Obecnie wystawy znajdują się w dwóch lokalizacjach: we Wrocławiu i w Gliwicach. W sumie to 1800 m2 ekspozycji, 1 kilometr torowiska, 475 budynków, w tym miniatury autentycznych budowli, 6637 figurek ludzi i zwierząt, 4100 m2 powierzchni lokali, ponad 300 tysięcy zwiedzających rocznie.

Szczycimy się otrzymaniem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych m.in. Dolnośląski Gryf w 2020 - najważniejsza nagroda gospodarcza na Dolnym Śląsku, Najlepszy produkt turystyczny 2021 - Nagroda Polskiej Organizacji Turystycznej, Główna nagroda w Make TikTok Awards w 2020.

Mamy sprawdzony model biznesowy więc… czas na ekspansję! Czas na Kolejkowo Warszawa! Dzięki emisji akcji zamierzamy pozyskać środki finansowe na jeszcze szybszy rozwój. Szukamy inwestorów, którzy cenią spółki dywidendowe i zostaną z nami na dłużej. W zamian oferujemy poczucie dumy i satysfakcji (w każdym wymiarze) z bycia współwłaścicielem Kolejkowa - Cudownego świata w miniaturze.

Udostępnij emisję

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.